Inhoudstafel

Raad van Bestuur St-Jan

Guido Jansen
Molenstraat 231, 2490 Balen
014/811530
0494/150906
guido.jansen1@pandora.be
Marny Cuypers
Misseweg 37, 2490 Balen
0494/150906
marny.cuypers@telenet.be
Kwis. Kienavond. Restaurantdag. sinterklaasfeest Ondersteuning Toneel. Verantw: P.C. St-Jan. Ondersteuning club gerheide Vieringen

Biljartclub “De Vrienden” (café)

Geysen Staf
Soef 174. 2490 Balen
014/81812286
Mangelschots Eddy
Roggestraat 20, 2400 Mol
eddy_mangelschots@telenet.be
Clubkampioenschap. Balens Tornooi. Vriendenwedstrijden.

Dartsclub St-Jan.

Tom Verbist
Soef 186 2490 Balen
0499/742420
tom-verbist@telenet.be
Geert Gevers
Pater Pauwelstraat 7 2490 Balen
geert.gevers@telenet.be
Gewestelijk Darts. Provinciaal Darts. Ledenfeest. Spaghetti-dag.

Gepensioneerden Vriendenkring

Leppens Maria
Holven 99, 2490 Balen
014/813370
Leppens Julia
Veststraat, 2490 Balen
Ledenfeesten. Seniorenraad

Hobbyclub”De Congo” (zaal)

Vanleeuwen Magda
Landbouwstraat 27 2490 Balen
0472/074998
Nicole Verachtert
Sportlaan 106, 2490 Balen
nicoleverachtert@hotmail.Com
Hobbytentoonstelling

Club Gerheide

Cuypers Mariska
Steegsebaan 75, 2490 Balen
0484/777 862
Wynen Nadine
Misseweg 37, 2490 Balen
70 80 90 fuif

O.K.R.A

Schoeters André
Ongelberg 196, 2490 Balen
014/812575
crist.nouwen@telenet.be
Weckx Mia
Gerheide 92, 2490 Balen
jan.janssen2@pandora.be
Ledenfeesten. Koffietafel begrafenissen. Hobbyclub. Seniorenraad.

Oudercomité “Graantje”

Monique Van Hout
Molenstraat 216, 2490 Balen
014/816079
Nele Kerkhofs
St-Jansstraat 139, 2490 Balen
kerkhofsnele@telenet.be
Grootoudersfeest. Schoolfeest.

Reisclub

Frans Van Craenedonck
Schepsveld 35. 2490 Balen
014/820833
Volders Jos
Halflochdijk 7. 2490 Balen
Jozefvolders@hotmail.com
Dagreizen. Meerdaagse reizen in binnen/buitenland. Ledenfeest.

Ruilclub

Rik Husson
Molenveld 236, 2490 Balen
0495/323537
rikhusson@telenet.be
3-de zondag Ruilbeurs. (uitg: Juli, aug) Nationale Ruilbeurs.

Spaarkas

Danny Goris
Steegsebaan 215, 2490 Balen
0473/76679
danny.goris@gmail.com
Linda Wilms
Turnhoutsebaan 2 bus 2, 2400 Mol
lindawilms2@outlook.com
Souper. Uitbetaling spaarkas.

Koninklijke harmonie St-Rochus

Hens Julien
Molenveld 212. 2490 Balen
0472/728866
julien.hens@telenet.be
Ria Van Gestel
Breserdijk 52 2400 Mol
riullie@hotmail.com
Muziekavond; Accordeonspelen. Zomerfeest. Souper. Vrij Podium.

Toneel t’Enneke.

Leo Boets
St-Jansstraat 22. 2490 Balen
0478/257834
Zie: Raad van Bestuur St-Jan.
Toneelaktiviteiten.

Vogelbond

Ronny Van De Mierde
Molenveld 127, 2490 Balen
VDMRonny@hotmail.com
Luyten August
Congestraat 38. 2490 Balen
August.Luyten@telenet.be
Vogeltentoonstelling. Ledenfeest

V.W. Gerheide

Alex Willekens
Molenstraat 101 2490 Balen
0491/621069
christel.peeters@telenet.be
Frank Dierckx
Krijnsveldstraat 2. 2490 Balen
Mosselfeest. Ledenfeest.

Biljartclub Boerenschuur

Danny Goris
Steegsebaan 215, 2490 Balen
0473/766794
danny.goris@gmail.com
Goris Marijke
Processiestraat 35, 2490 Balen
goris.maijke@gmail.com
Clubkampioenschap. Balens Tornooi. Vriendenwedstrijden.

Balense Scherpschutters (zaal)

Benny Boeckx
Eikenlaan 17, Mol Wezel
benny.boeckx@gmail.com
Hebberecht Peter
Deliestraat 88, 2490 balen
balense.scherpschutters@gmail.com
boogschieten

Comité Gerheide.

Zie”Raad Van Bestuur”
+ Tal van verenigingen
“Gerheide in de Kijker” Muziekterras.

Molenstraat 2 Vrienden. (zaal)

Roger Jansen
Molenstraat 212, 2490 Balen
014/810478
Guido Jansen
Molenstraat 231, 2490 Balen
Wijkfeest in zaal St-Jan.

Steegsebaan. (Zaal)

Rob Wouters
Steegsebaan 86 2490 Balen
014/816083
Vital Geypen
Steegsebaan 178, 2490 Balen
Wijkfeest in zaal St-Jan.

Dansclub D*Vice (zaal)

Dorien Marien
Schepsveld 19, 2490 Balen
0494/810913
info@dansschooldvice.be
Sofie Sterckx
Heistraat 5 A, 2400 Mol
Dansen voor kinderen

De Spoortrekkers. (café)

Jacobs Dirk
Ongelberg 64, 2490 Balen
0478/802224
dirk_jacobs@telenet.be
Marc Breugelmans
Bosbessenweg 3, 2490 Balen
mark.breugel@telenet.be
Montainbike-inrichtingen. Wekelijkse montainbiken

Kermis Comité ( café zaal)

Jan Van de Weyer
Gerheide 103. 2490 Balen
0485/793253
Tony Candal
Muggeschotstraat 7, 2490 Balen
Gerheide Kermis.